< Atgal

„Comic Con Baltics“ metu – susitikimai su „Išgyventi vasarą“ ir „Matilda“ kūrybinėmis komandomis

2018.09.14

Šį savaitgalį Vilniuje vyksta populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“, kuriame bus pristatyti du naujausi M-Films projektai!

Šeštadienį „Comic Con Baltic“ lankytojams bus pristatytas trumpametražio lėlinės animacijos filmo projektas „Matilda“ (rež. Ignas Meilūnas). Komanda ne tik pasidalins savo istorijomis apie ilgai trunkantį kūrybinį procesą, bet taip pat parodys išskirtines lėles bei užburiančias filmo dekoracijas. Žiūrovai turės galimybę pirmieji pamatyti ištrauką iš filmo, sužinoti, iš kur režisierius sėmėsi idėjų scenarijui, kiek laiko trunka 8 minučių animacinio filmo gamyba bei kiek skirtingų veido dalių buvo paruošta kuriant personažų mimikas. Diskusijoje dalyvaus režisierius ir scenarijaus autorius Ignas Meilūnas, prodiuserė Marija Razgutė, operatorius Simonas Glinskis, dailininkas Antanas Dubra, lėlių dailininkė Justė Vazgytė. Susitikimas vyks rugsėjo 15 d. 16 val.,  moderatorius – Lukas Ramonas.

Sekmadienį įvyks vieno laukiamiausių lietuviškų vaidybinių filmų „Išgyventi vasarą“ projekto pristatymas. Režisierė Marija Kavtaradzė ir prodiuserė Marija Razgutė pasidalins šviežiais įspūdžiais iš prestižinio Toronto tarptautinio kino festivalio, kuriame prieš savaitę įvyko filmo pasaulinė premjera. Susitikime dalyvaus ir pagrindiniai filmo aktoriai – Indrė Patkauskaitė, Gelminė Glemžaitė ir Paulius Markevičius, kurie papasakos apie iššūkius įkūnijant psichologinėmis ligomis sergančius ar juos slaugančius žmones. Komanda žiūrovams atskleis filmo gamybos užkulisius bei parodys išskirtinius kadrus iš filmavimo aikštelės. Diskusija vyks rugsėjo 16 d. 11 val., moderatorė – Aistė Diržiūtė.

Visa „Comic Con Baltics“ programa: čia.