< Atgal

„Išgyventi vasarą“ – Tofifest, Liubeko ir Malatya kino festivaliuose!

2018.10.20

Jaunosios režisierės Marijos Kavtaradzės debiutinis ilgametražis filmas „Išgyventi vasarą“ bus rodomas dar trijuose kino festivaliuose!

Filmas atrinktas į 16-ąjį tarptautinio kino festivalio Tofifest tarptautinę konkursinę programą, kur kartu su kitais 11 filmų varžysis dėl „The Golden Angel“ ir kitų specialiųjų apdpvanojimų. „Išgyventi vasarą“ seansas Torunėje vyks spalio 23 dieną.

Paskutinę spalio mėnesio dieną „Išgyventi vasarą“ festivalines keliones pratęs 60-ajame Liubeko tarptautiniame kino festivalyje. Filmas bus rodomas spalio 31, lapkričio 1, 3 ir 4 dienomis. Režisierė Marija Kavtaradzė ir pagrindinė aktorė Gelminė Glemžaitė spalio 31 – lapkričio 4 dienomis dalyvaus festivalyje ir pristatys filmą.

Lapkričio 9-15 dienomis vykstantis Malatya tarptautinis kino festivalis taip pat įtraukė „Išgyventi vasarą“ į tarptautinę konkursinę programą, kurią sudaro net 12 filmų. Režisierė Marija Kavtaradzė ir pagrindinė aktorė Indrė Patkauskaitė lapkričio 10-15 dienomis vyks į Turkiją ir pristatys filmą festivalyje!